Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukcie

Bal karnawałowy

Dnia 28 stycznia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łukcie odbył się bal karnawałowy dla wszystkich przedszkolaków. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Dzieci przebrane były w dowolne stroje, tak więc na balu tańczyły królewny, księżniczki, delikatne wróżki i inne tajemnicze postaci z bajek i baśni, a także Spiderman, Batman, czy Lord Vader. O dobrą zabawę przedszkolaków dbał zespół OKARYNA. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa był udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.