Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukcie

Jesteś tutaj:

Dzień Matki w klasie II d

Dnia 29 maja 2017 roku uczniowie klasy II d wraz ze swoimi ukochanymi Mamusiami obchodzili uroczystość z okazji Dnia Matki.

Przegląd Szkolnych Form Teatralnych w Gietrzwałdzie

26 maja odbył się Diecezjalny Przegląd Szkolnych Form Teatralnych i Artystycznych, w którym wzięli udział uczniowie ze szkoły w Mostkowie.

UDZIAŁ TEATRZYKU SZKOLNEGO KLAS I-III Z MOSTKOWA W PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM „ARLEKIN 2017” W OLSZTYNKU

12 maja 2017r. uczniowie uczęszczający na zajęcia kółka teatralnego prowadzonego przez Beatę Sterankę i Małgorzatę Świerczyńską wzięli udział w Przeglądzie Szkolnych Zespołów Teatralnych „Arlekin 17 ” w Olsztynku.

Dzień Matki - klasa Ib

Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy Ib zaprosili swoje Mamy na uroczystość.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Mostkowo

W tym roku podobnie jak w roku poprzednim w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-Maja.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2017 r. w dniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych  w sali gimnastycznej  Filialnej Szkoły Podstawowej w Mostkowie odbył się uroczysty  apel pamięci pod hasłem Żyli Prawem Wilka  „ Żołnierze Wyklęci”.